Galvaniz Kaplama

Ürün Adı:

Mavi Pasivasyon

Çinko kaplama sonrasında yüzeyde kalan gözle görülmeyen pürüzleri gidermek, kaplamanın malzemeye kazandırdığı korozyon direncini yükseltmek ve kaplamaya daha güzel bir görünüm kazandırmak için uygulanan pasivasyon türüdür.

Galvaniz Kaplama

Ürün Adı:

Krom 3 - Mavi (Cr+3)

Üç değerlikli mavi pasivasyon; zararsız atıkları, yüksek ısıl dirençliliği, altı değerlikli mavi pasivasyona oranla daha yüksek korozyon direnci ve DIN 50 021 SS standardına uygunluğu açısından çinko kaplama sonrası oldukça avantalı pasivasyon ürünüdür.

Galvaniz Kaplama

Ürün Adı:

Krom 3 - Sarı (Cr+3)

Üç değerlikli sarı (janjan) pasivasyon altı değerlikli pasivasyonlara nazaran daha yüksek korozyon mukavemeti sağlamakta ayrıca yüksek ısıl direnci, çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen atık su parametreleri ve DIN 50 021 SS standardına uygunluğu ile de tercih edilen pasivasyon türüdür.

Galvaniz Kaplama

Ürün Adı:

Sarı Pasivasyon

Çinko kaplama sonrasında uyglanan sarı pasivasyon; yüksek korozyon mukavemeti, hoş görünümü ve fiyat / performans avantajı ile oldukça fazla talep edilen pasivasyon türüdür.

Galvaniz Kaplama

Ürün Adı:

Siyah Pasivasyon

Çinko kaplama üzerine siyah pasivasyon uygulamasıyla demir-çelik malzemelerin siyahlandırılmasıyla hem görünüm hem de korozyon direnci açısından ihtiyaca en üst düzeyde cevap verebilen pasivasyon türüdür.

Galvaniz Kaplama

Ürün Adı:

Yeşil Pasivasyon

Altı değerlikli pasivasyon türlerinden korozyon direnci en yüksek olan dolayısıyla tuz testinde en yüksek dayanımı gösteren ve özellikle askeri araç ekipmanlarında çok tercih edilen pasivasyon türüdür.